Kruszenie - Przesiewanie - Wyburzenia

Profesjonalne kruszenie i przesiewanie kamienia, betonu i wszelkiego rodzaju kruszyw. Recykling gruzu, rozbiórki i wyburzenia. Kompleksowa obsługa żwirowni, kopalń, firm drogowych i producentów kruszyw.

 

 


Nasi Partnerzy :

Iron Planet aukcje Rent2Rent

Rent-Masz dział Wynajmu Rent2Rent

O Nas - Rent2Rent jest firmą ściśle współpracującą ze znanymi dystrybutorami maszyn budowlanych z Niemiec, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii a zarazem jest największym specjalistą i liderem w branży wynajmu i sprzedaży koparek, kruszarek i przesiewaczy.

Usługi  - Rent2Rent świadczy profesjonalne usługi kruszenia oraz przesiewania/sortowania wszelkiego rodzaju kamienia, gruzu, żwiru, piasku i innych minerałów. Kruszenie i przesiewanie jest punktem ciężkości naszej firmy, wykonujemy kompleksowe usługi w tej dziedzinie również w zakresie doradztwa, wycen, szacowania ryzyka kontraktów i innych.

Wynajem maszyn - Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy ryczałtowy model najmu-Rent-Masz. Metoda która
sprawdza się w USA, UK, oraz Unii Europejskiej teraz działa na polskim rynku. Nasz nowoczesny i przejrzysty model najmu pozwala firmom i przedsiębiorcom łatwo oszacować koszty i wykonać zadania specjalne jak kruszenie, przesiewanie, rozbiórki czy wyburzenia, bez potrzeby inwestowania w zakup urządzeń czy podpisywania długoterminowych umów leasingowych. Realizowana jest zasada wymiany maszyn po 2-3 latach eksploatacji zapewniając w ten sposób najwyższe standardy nowoczesności oraz zmniejszając ryzyko wystąpienia awarii.

Flota  - Rent2Rent dysponuje flotą przekraczającą 20 pozycji różnych maszyn budowlanych o masie od 3 do 60 Ton, w tym kruszarek, przesiewaczy i koparek. Maszyny będące w dyspozycji Rent2Rent należą do najbardziej produktywnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń i pochodzą od takich renomowanych firm jak Sandvik, Fintec, Extec, Powerscreen, Finlay, Hitachi, Komatsu, JCB czy Volvo.

Sprzedaż  - Zadowoleni klienci ściśle i długoterminowo związani z branżą kruszyw kupują od nas maszyny po przetestowaniu ich podczas najmu lub w trakcie świadczonych przez nas usług. Dlatego park maszynowy, który stoi do dyspozycji Rent2Rent jest na bieżąco odnawiany.  W latach 2008-2014 zaopatrzyliśmy polskie zakłady górnicze w 9 sortowników dwupokładowych, 4 przesiewacze trzypokładowe, 5 przesiewaczy tupu "scalper", 4 kruszarki szczękowe, 3 kruszarki  udarowe, 2 kruszarki stożkowe.

Doświadczenie  - Korzystając z doświadczeń zdobytych na polskich i zagranicznych rynkach kruszyw możemy zapewnić dobrą i efektywną obsługę kontraktów maszynami znajdującymi się w naszej ofercie. Współpraca z firmami będącymi liderem w branży maszyn budowlanych, świadczącymi usługi transportowe i serwisu technicznego zapewnia nam pełną kontrolę nad obsługą klientów. W latach 2009-2014 nasze maszyny przyczyniły się m.in. do budowy autostrad A1, A2, A4,  oraz do produkcji kruszyw w ZG Wysoczany, ZG Zimnik, ZG Lutynia i ZG Skała I.  Na przestrzeni działalności Rent2Rent mamy za sobą takie realizacje jak kruszenie pasów startowych oraz bunkrów poniemieckich lotniska Kluczewo, kruszenie gruzu pod budowę CH Auchan w Białymstoku, wyburzanie Huty Warszawa, produkcja kruszyw w wielu Zakładach Górniczych i wiele, wiele innych.

Wszystkie prawa zastrzeżone - Rent2Rent